Вокаліст гурту Сергій Міхалок розповів, що він з колегами задоволений виступом, за що подякував фанатам, а вихід із зони комфорту та виступ в іншій країні пішов їм лише на користь.

Читайте також: Лідер BRUTTO Міхалок зібрав аншлаг на унікальному "сольнику" в Києві

Для Brutto сам факт запрошення на Sziget вже привід для гордості! Для будь-якого гурту важливо виїжджати за межі свого ореолу, міняти комфорт рідних майданчиків на фести, де ти новачок, аутсайдер. Це тренування волі, професіоналізму і боротьба з пихою і самолюбством. Дуже люблю такі відчуття – знову стаю молодим і зухвалим, – емоційно відреагував на запрошення гурту в Будапешт.

Продюсер гурту Brutto Антон Азизбекян також поділився, що виступ був в прямому сенсі "гарячим", адже вони виступали під час спеки у 37 градусів. Він відзначив, що слухати знаменитостей світового рівня на одній сцені було вражаючим, а сама концертна програма була злагодженою та грамотно спроектованою.

"Фестиваль працював як один великий організм, де всі частини тіла функціонують безвідмовно! Я не побачив жодного "f*uck up"! Від першого листа із запрошенням на фестиваль, обговорення тонкощів і дрібниць до самого виступу – у всьому повага, увага, професіоналізм! Це підкуповує і закохує у фестиваль!", – додав музичний продюсер.

Читайте також: Міхалок чуттєво підтримав представника Білорусі на Євробаченні-2017