Інтерв'юерка Раміна Есхакзай поспілкувалась з шанувальниками в інстаграм-сторіз. Фани поцікавилися в зірки, чи пішла б вона на шоу "Холостячка".

Дивіться також Я показувала зневагу, – Раміна розсердилась на українок, які говорили російською за кордоном

Чому Раміна не піде на "Холостячку"

Раміна Есхакзай відповіла, що раніше була закомплексованою та не знала, що їй до вподоби. Тепер же все по-іншому, тому вона начебто не підійде для схожих шоу.

"Я не вигідна людина для таких шоу. Раніше, коли в мене були комплекси, нереалізованість, я могла переступати через себе, мовчати, коли мені щось не подобалося. Зараз мені достатньо подивитися на людину, поговорити з нею до 30 хвилин, щоб зрозуміти, чи цікаво мені продовжувати спілкування. У такому шоу мені буде достатньо двох серій, щоб зробити вибір, але кому це вигідно?".

Плюс зараз триває війна. Чоловіки воюють. Не на часі таке шоу,
– зауважила блогерка.


Раміна про "Холостячку" / Фото з інстаграм-сторіз

Нагадаємо, Раміна Есхакзай брала участь у 5 сезоні шоу "Холостяк", де головним героєм був Сергій Мельник. Вона пройшла до фіналу, утім вилетіла з проєкту після знайомства з батьками "Холостяка".

Раміна у травні 2021 року заручилась з юристом Євгеном Проніним, але у квітні цього року повідомила про розрив. Згодом Есхакзай зізнавалась, що однією з причин була зайнятість блогерки – у неї завжди було багато роботи та мало часу для стосунків.