Інтерв'юерка й блогерка Раміна Есхакзай за кордоном стала свідком, як українці продовжують спілкуватися російською мовою. В інстаграм-сторіз вона висловила своє ставлення щодо цього.

Читайте також Ексдружина Остапчука Горняк поглузувала з нього через скандальний корпоратив з росіянами

Раміна обурилась поведінкою українок за кордоном

Блогерка зізналась, що спершу подумала, що дівчата – росіянки. Вона визнала, що й сама багато говорить російською у побуті, але за кордоном користується тільки українською та англійською.

Щойно я стояла 30 хвилин біля дівчат, які спілкувалися російською без українського акценту. Я максимальним виглядом показувала зневагу, кривила обличчя, думала, як втримати себе, щоб не сказати чогось поганого. Поряд стояв поляк та кривив обличчя, переглядаючись зі мною.

"Але на словах: "Пойдем в Киеве в классное заведение", я попустилась. Це наші українки. Ви знаєте, що я сама спілкуюся російською доволі такі багато в побуті, але знаходячись за кордоном, тільки українська та англійська. Навіть в рамках власної безпеки. Можна норм п*здюлів відхопити за російську", – поділилась Раміна.


Раміна про українок за кордоном / Фото з інстаграм-сторіз

Інтерв'юерка додала, що за кордоном можна не соромитись своєї вимови, якщо тільки починаєш вивчати українську та спілкуватись нею. "Не соромтесь говорити якось погано. Все норм. Ніхто за кордоном не зрозуміє, що ваша українська не досконала. Головне кажіть впевнено та не паліться, що щось не так".


Раміна про українок за кордоном / Фото з інстаграм-сторіз

  • Зауважимо, хоч більшість зірок все більше спілкуються українською та перекладають російськомовні треки, залишаються й ті, хто захищає російську мову. Наприклад, Славу Камінську обурила заява на Макса Барських, який співав російською в Кременчуці.
  • Слава звернулась до 10 статті Конституції та слів про захист усіх мов, але українці з нею не погодилися – триває повномасштабне вторгнення і захищати російську мову щонайменше нелогічно. У коментарях висловили думку: якби Камінська жила в Україні, а не Нідерландах, могла б краще розуміти позицію громадян.