Про це у коментарі 24 каналу розповіла представниця Roxolana. Виступ виконавиці був запланований недалеко від місця, куди влучили ворожі ракети. Команда артистки вже перебувала там, оскільки готувалася до концерту.

Важливо "За 20 хвилин до приїзду у Вінницю": зірки реагують на жахливі удари по Вінниці

У Вінниці постраждали члени команди Roxolana

Співачка вже прокоментувала стан колег: "Під час ракетного обстрілу росіянами Вінниці частина нашої команди перебувала в центрі міста. Всі вони поранені, наш Андрій та Женя боряться за життя в операційних. Ми молимося за їх життя та життя всіх, хто постраждав сьогодні. Ми ніколи не пробачимо. Кошти за квитки з всіх концертів будуть повернені. Будь ласка, моліться".

Ракетний удар по Вінниці: головне

  • 14 липня о 10:12 у Вінниці оголосили повітряну тривогу. О 10:47 у пабліках почали з'являтися повідомлення про вибухи в місті. Згодом цю інформацію підтвердив глава Вінницької ОВА Сергій Борзов.
  • Внаслідок ракетної атаки зруйновано медичний центр і будинок побуту "Ювілейний". Три ракети влучили в ціль, ще 4 нашим захисникам вдалося збити.
  • Після "прильотів" спалахнула пожежа. Вогонь від неї перекинувся також на стоянку з автомобілями. Внаслідок цього зайнялись близько 50 автівок.
  • Станом на 15:35 відомо, що ворог забрав життя щонайменше 20 людей, серед них – діти. 90 потерпілих звернулися за допомогою до медичних закладів, 50 з них – у важкому стані.