Між Наталкою та її чоловіком Євгеном були напружені стосунки. Вони переживали складний період, але зірка на цю тему публічно говорити не хотіла. Схоже, що зараз між закоханими триває примирення.

Дивіться також Наталка Карпа провела різдвяні свята у рідному Львові: де побувала артистка

Наталка Карпа на сімейній прогулянці

В інстаграм-сторіз артистка опублікувала фото, на якому зображена з чоловіком, маленькою донькою і друзями. Судячи з геолокації, вони побували в грузинському ресторані "Кувшин", що розташований в Києві.

На обличчях Наталки, Євгена та їхньої доньки Злати сяють усмішки. Схоже, що сім'я щаслива разом і стосунки між артисткою та її чоловіком налагоджуються. А маленька донечка дуже харизматична і любить позувати на камеру.


Наталка Карпа з чоловіком, донькою і друзями / Скриншот інстаграм-сторіз співачки

Особисте життя Наталки Карпи

  • На концерті для ветеранів АТО Наталка Карпа познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком. Він зізнавався, що з першого погляду відчув симпатію до співачки. Ввечері після концерту вони разом повечеряли, а Карпа запропонувала Євгену відвідати Львів.
  • У День святого Валентина Тєрєхов зробив артистці пропозицію. Він подарував коханій величезний букет білих троянд та освідчився прямо на сцені.
  • Через 3 роки після одруження Наталка завагітніла. Наприкінці грудня 2019 року в подружжя народилася донька Злата.