Українська співачка та героїня "Холостячки" Злата Огнєвіч захотіла по-новому відкритися для чоловіків у новому випуску романтичного проєкту. Вона пристрасно станцювала на сцені у відвертому вбранні. Її виступ розкритикували в мережі, тож зірка вирішила відповісти на хейт.

До слова Я не грав роль, – ексучасник "Холостячки" Васко прокоментував виліт з шоу

Злата Огнєвіч про критику її танцю

Виконавиця найперше розповіла, що усвідомлювала те, що з приходом на шоу, може отримати хейт у відповідь. Вона зауважила, що проєкт "Холостячка" – не тільки щирий. Адже після 4 випуску він оголив "проблеми сучасного українського суспільства".

Здавалося б, мій чуттєвий танець з 4 випуску перетворився на справжнісінький тригер, який показав величезну кількість закомплексованих жінок,
– підкреслила Злата Огнєвіч.


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграму зірки

Знаменитість додала, що такі дівчата є нещасливими та невпевненими в собі. Вони нібито просто показали свій страх перед проявом жіночності, жіночої сили й привабливості.

"Те, що ми собі забороняємо, іншим також не можна. Я хочу бачити більше впевнених в собі й щасливих жінок. Я хочу, милі дівчата, щоб ви пізнали себе справжніх і почали жити. Ви навіть собі не уявляєте, наскільки ви – круті! Потрібно просто відпустити себе! Відпустити свою внутрішню дівчинку", – підсумувала "Холостячка".


Злата Огнєвіч / Фото з інстаграму зірки

Текст публікації Злати Огнєвіч

Поговоримо?

Є тема, яку хочу з Вами підняти.

Коли я вирішила знайти любов на проєкті "Холостячка", я усвідомлювала, що цим вчинком відкрию двері до будинку своєї душі абсолютно всім бажаючим. Я виставлю на загальний огляд свої емоції, почуття, страхи, невдачі й перемоги.

Також знала, що з приходом на проєкт, я розповім свій шлях, в якому хтось побачить привід для хейту, а хтось – привід для мотивації. Тут хочу зазначити: особливо мене веселять огляди "Холостячки". Ой, дівчатка, ні в чому собі не відмовляйте.

Крім того, що проєкт "Холостячка" дуже важливий, щирий, екологічний – він ще оголює проблеми сучасного українського суспільства. Здавалося б, мій чуттєвий танець з 4 випуску перетворився на справжнісінький тригер, який показав величезну кількість закомплексованих жінок.

Ваші страхи перед таким проявом жіночності, жіночої сили й привабливості є справжнісінькими комплексами. Те, що ми собі забороняємо, іншим також не можна. Я хочу бачити більше впевнених в собі й щасливих жінок. Я хочу, милі дівчини, щоб Ви пізнали себе, справжніх і почали жити.

Ви навіть собі не уявляєте, наскільки ви – круті! Потрібно просто відпустити себе! Відпустити свою внутрішню дівчинку.