Про це інсайдери розповіли виданню People.

Зазначимо, що 23 квітня об 11:01 за місцевим часом Кейт Міддлтон та принц Вільям втретє стали батьками. Пологи відбулись у лікарні Святої Марії, де герцогиня Кембриджська народжувала принцесу Шарлотту та принца Джорджа. Згодом чарівна Кейт Міддлтон показала світу немовля. Сталось це за кілька годин після пологів.

Читайте також: Жінки кумедно відреагували на ідеальний вигляд Кейт Міддлтон після пологів: курйозні фото

Герцогиня Кембриджська та принц Вільям вже порушили "традицію" в королівській родині, де нащадки королеви мають по 2 дітей. Ймовірно, одна з найвідоміших пар світу має намір взяти приклад з британського монарха Єлизавети ІІ, в якої є 4 нащадки. Таке припущення висловили жителі селища Баклбері, де розташований будинок родини Міддлтонів.

Кейт візьме приклад з королеви і народить четверту дитину,
– говорять інсайдери, близько знайомі з родиною Міддлтонів.

За їхніми словами, батьки Кейт Міддлтон в захваті від внуків та схвалюють поповнення в родині. Та й сама герцогиня звикла до великої сім'ї, адже вона росла з братом та сестрою.

Водночас скептики запевняють, що Кейт Міддлтон навряд чи наважиться народжувати ще одну дитину. Вони пояснюють, що герцогиня мала складну вагітність, тому, мабуть, буде щасливою мамою трьох дітей. Королівська сім'я не підтверджує та не спростовує ці чутки, відтак тільки принц Вільям та Кейт Міддлтон знають відповідь на питання, яке так турбує їх прихильників у всьому світі.