Меган Маркл вперше взяла участь у благодійному проекті. Герцогиня Сассекська разом із з представниками спільноти Hubb Community Kitchen випустила книгу рецептів східної кухні. До видання увійшли 50 страв та рекомендації щодо їх приготування.

Читайте також: Чому британська еліта недолюблює Меган Маркл: несподівані дані ЗМІ

Для підтримки проекту "Разом: наша кулінарна книга", герцогиня Сассекська організувала розкішну презентацію. Підтримати Меган Маркл прийшов її чоловік – принц Гаррі, який відзначився курйозною ситуацією.

На урочистому обіді герцог Сассекський підійшов привітатись до Захіри Гвахсвали, яка є координаторки мусульманської спільноти Hubb Community Kitchen. Спершу це зробила мама Меган Маркл, яка обмінялась із жінкою поцілунками в щоку. Беручи приклад з американки, принц Гаррі теж нагнувся до Захіри та вчасно отямився і надіслав їй повітряні поцілунки. Курйозний момент зняли на відео, яке одразу ж з'явилось у мережі.

Дивіться відео, як принц Гаррі оконфузився на урочистому обіді:

Прихильники королівської сім'ї взялись коментувати кумедний інцидент. Люди зазначили, що в ісламській культурі неприйнятно цілувати іншу жінку, тому несподівана витівка принца Гаррі могла обернутись чималим скандалом в мусульманській спільноті.

Нагадаємо, що 20 вересня у Кенсингтонському палаці відбулась презентація кулінарної книги рецептів зі східної кухні "Разом: наша кулінарна книга" герцогині Сассекської Меган Маркл. Підтримати доньку приїхала її мама Доріа Редлан, а герцогиня виголосила першу свою публічну промову після королівського весілля.