Дружина принца Гаррі до королівського весілля полюбляла готувати. Та після того, як Меган Маркл стала герцогинею Сассекською, вона не покинула хобі, а навпаки – активно розвиває його.

Читайте також: Як Меган Маркл проводить вільний час у Лондоні: несподівані дані

Тепер Меган Маркл презентувала книгу рецептів, яку написала спільно з представниками спільноти Hubb Community Kitchen. До організації входять жінки, які працювали в їдальні лондонського центру Мусульманської культурної спадщини. Після пожежі в Гренфелл-тауер спільнота відновила свою діяльність та почала допомагати постраждалим у моторошній пожежі.

"Я одразу відчула себе пов'язаною з цією общинною кухнею. Hubb Community Kitchen – місце, де жінки сміються, сумують, плачуть і готують все разом. Тут культурна ідентичність об'єднується під одним дахом і створює простір, в якому всі можуть відчувати себе комфортно. У Hubb Community Kitchen бачать загальну потребу в об'єднанні і спілкуванні, а також вчаться в процесі готування разом переживати радощі та невдачі", – написала Меган Маркл у передмові.

Відомо, що книга має назву "Разом". Це перший благодійний проект герцогині Сассекської, оскільки вона передасть всі кошти із продажу видання постраждалим внаслідок пожежі у Лондоні та на підтримку діяльності спільноти. До книги увійшли 50 рецептів, які Меган Маркл сама приготувала на кухні.

До слова, за інформацією західних ЗМІ, вперше Меган Маркл познайомилась з жінками спільноти Hubb Community Kitchen у січні 2018 року. Відтоді вона таємно відвідувала їх зібрання та просто допомагала готувати. Саме під час одного з візитів герцогиня придумала написати книгу з рецептами. Наразі видання поступило у продаж. Купити книгу Меган Маркл "Разом" можна в Інтернеті за 10 фунтів.