Як повідомляє The Daily Beast з посиланням на інсайдерів, друзі принца Гаррі неоднозначно відреагували на появу Меган Маркл в їх колі. Причиною для цього стали резонансні коментарі її родичів у ЗМІ та вплив герцогині на її чоловіка.

Читайте також: Рецепти від Меган Маркл: герцогиня презентувала свою кулінарну книгу

Подруга покійної принцеси Діани Колін Кемпбелл розповіла, що насправді британська еліта не через скандали прагне уникати спілкування з Меган, а через її політичні погляди, які відрізняються від тих, яких притримують друзі принца Гаррі.

Її політичні вподобання є проблемою. Вона – ультраліберальна, тому не зовсім може знайти спільну мову з близькими друзями Гаррі. Він познайомив її з усіма на вечірках, весіллях та під час приватних обідів, але вона дуже бентежить багатьох своїми поглядами,
– зізналась Колін Кемпбелл.

Переконання Меган Маркл впливають і на її чоловіка. Так, герцогиня Сассекська, яка є відомою захисницею тварин, не сприймає будь-яке насилля. Відтак принц Гаррі вже другий рік поспіль відмовляється від традиційної аристократичної розваги – полювання на птахів рябчиків. Це аж ніяк не до вподоби його друзям.


Принц Гаррі та Меган Маркл / Getty Images

Водночас представниці королівської сім’ї з прихильністю прийняли Меган Маркл до свого кола. За словами інсайдерів, герцогині Сассекська та Кембриджська часто зідзвонюються та спілкуються. Окрім цього, така з приязнь є і у принцес Євгенії та Беатріс, які полюбляють проводити спільний відпочинок з Меган. Відтак принц Гаррі та його дружина стануть запрошеними гостями на весіллі Євгенії та директора нічного клубу Джека Бруксбенка, що відбудеться 12 жовтня.