З'ясувалось, що чоловік вийшов на таємну пробіжку. Так, він доєднався до інших мешканців міста, які "виконують ранковий ритуал" в Центральному парку.

Вас також може зацікавити Королеву Каміллу та Бріджит Макрон налякав прихильник у бібліотеці: курйозне відео з Франції

Принц Вільям насолодився ранковою пробіжкою в Нью-Йорку

О сьомій ранку він прийняв рішення подивитися на сонячне місто з користю для здоров'я.

Я вирішив приєднатися до жителів, які виконують свій ранковий ритуал. Було чудово прокинутися в Нью-Йорку сонячного ранку, а не під вчорашнім дощем. Було чудово подихати свіжим повітрям цього ранку,
– поділився чоловік.

Що відомо про Earthshot Prize

Це престижна екологічна премія, яку започаткував принц Вільям. Впродовж наступних десяти років Королівський фонд присуджуватиме щедру винагороду в розмірі 1 мільйона фунтів стерлінгів (еквівалент 36,3 мільйона гривень) п'яти видатним ініціативам, спрямованим на розв'язання екологічних проблем.

Вручення винагороди проходить в різних місцях по всьому світу. Цікаво, що перша церемонія відбулася в Лондоні у 2021 році, а друга у 2022 році в Бостоні.

Цьогорічна церемонія нагородження пройде 7 листопада в Сінгапурі.

Попередній візит принца Вільяма до Нью-Йорка: що відомо

Востаннє Вільям був у місті ще у 2014 році в рамках королівського туру разом із Кейт Міддлтон. Тоді вони вшанували пам'ять у Національному меморіалі та музеї 11 вересня, насолодилися баскетбольною грою "Бруклін Нетс", де мали змогу побачити відомих артистів JAY-Z та Бейонсе, а також завітали на гала-вечерю, яка відбулася у Метрополітен-музеї.