Принц Вільям днями здивував несподіваним візитом до Польщі. На завершення робочих виходів королівський спадкоємець вирішив повечеряти у ресторані для представників ЛГБТ-спільноти.

До теми "Може, Вільям привіз їх до Польщі": у Росії продовжує палати через снаряди зі збідненим ураном

Принц Вільям повечеряв у ресторані для ЛГБТ

Напередодні команда принца забронювала столик у закладі. Тоді як Вільям попросив до них приєднатися. Його помітив один із гостей закладу, який сфотографував принца Уельського та поділився кадром у мережі.

Варшава може здивувати. Сьогодні я обідав із принцом,
– написав один із гостей.


Принц Вільям у закладі в Польщі / Фото з інстаграм-сторіз

Місцевий житель додав, що бачить символічним те, що принц Вільям обрав для відпочинку майданчик для представників ЛГБТ. Таким чином він міг підтримати людей, що утискаються в Польщі.

Відомо, що Вільям повечеряв доволі бюджетно. Принц замовив сендвіч у плетеному рулеті зі свининою та картоплю фрі з часниковим соусом. Це коштувало приблизно 7,5 фунтів (340 гривень).

Що відомо про візит Вільяма

  • 22 березня принц Вільям таємно відвідав Польщу. Він побував на військовій базі в Жешуві, що всього за 90 кілометрів від кордону з Україною. Там принц Уельський подякував британським і польським військовим.
  • Згодом він з'явився в центрі для біженців у Варшаві, де прийняли українців. Вільям поспілкувався волонтерами та людьми, які втекли від війни, і навіть зіграв партію в настільний теніс.
  • Заради українців принц Вільям навіть порушив королівський протокол. Він робив селфі з дітьми й дорослими, що заборонено з питань безпеки.