Серед нових деталей, що оприлюднив королівський палац, є порядок ходи, а також список запрошених на церемонію. Принц Вільям та його брат принц Гаррі долучаться до членів королівської сім'ї, щоб пройтися за труною померлого дідуся, але вони не будуть йти разом.

Важливо Скорботні принц Чарльз з Каміллою прогулялись, аби побачити подарунки британців для Філіпа

Принц Гаррі не йтиме поряд з Вільямом

Між братами буде йти Пітер Філіпс, син принцеси Анни та їхній кузен. Зокрема, на процесію в каплицю принц Вільям піде з Пітером. За ними будуть принц Гаррі та Девід Армстронг-Джонс, син принцеси Маргарет.

Букінгемський палац наголосив, що такі правила не є знаком про напружені стосунки між братами: "Це практична зміна, а не надсилання сигналу".

Це похорон, і ми не будемо втягуватися у драму. Домовленості узгоджені й відображають побажання Її Величності,
– наголосив Букінгем.

Також палац додав, що в каплиці дотримуватимуться усіх правил карантину. Учасники процесії сидітимуть на відстані та в масках.

Хто буде присутній на похороні:

  • 4 дітей королеви: принц Чарльз, принцеса Анна, принц Ендрю та принц Едвард.
  • Їхні пари: герцогиня Камілла, сер Тімоті Лоуренс та графиня Вессекська Софі.
  • Онуки принца Філіпа та їхні пари: принц Вільям і Кейт Міддлтон, принц Гаррі, принцеса Беатріс і Едоардо Мапеллі Моцці, принцеса Євгенія та Джек Бруксбенк, Зара та Майк Тіндалл, Пітер Філліпс, леді Луїза Віндзор та Джеймс, віконт Северн.
  • Дочка принцеси Маргарет леді Сара Чатто та її чоловік Деніель Чатто, а також син принцеси Маргарет Девід Армстронг-Джонс, Річард Віндзор, герцог Кентський принц Едвард, принцеса Олександра;
  • Почесна леді Огілві, наслідний принц Баденський, принц і Ландграф фон Гессен, принц Гогенлое-Лангенбурга, графиня Маунтбаттен Бірманська;
  • Прес-секретар принца Філіпа Арчі Міллер Бейквелл.