Усього за 24 години після того, як американка Вірджинія Джуффре звинуватила принца Ендрю в сексуальному насильстві, його помітили неподалік замку Балморал. Зараз там перебуває його мати Єлизавета ІІ. До королівської резиденції в Шотландії він прибув з ексдружиною Сарою Йоркською.

До теми Справі 20 років: жертва домагань принца Ендрю подала на нього до суду

Аби не потрапити в об'єктив папараці, член монаршої родини змінив звичний маршрут до Балморала. Схоже, приватний літак здійснив посадку в іншому аеропорту. У Шотландію доставили навіть пса принца Ендрю, що свідчить про його тривалу серпневу відпустку.

Поки син Єлизавети ІІ і Сара Йоркська відпочивають в Балморалі, адвокати ведуть перемовини у справі з Вірджинією Джуффре. Тоді як сам принц Ендрю публічно не коментує судовий процес.

Як принц Ендрю опинився в центрі секс-скандалу

  • Ім'я сина Її Величності сплило у справі сексуального злочинця Джеффрі Епштейна. Вірджинія Джуффре, яку тримали у рабстві з 16 років, стверджувала, що її тричі схиляли до інтиму з герцогом Йоркським.
  • Принц Ендрю неодноразово спростовував звинувачення у педофілії. Він запевняв, що ніколи не бачився з американкою, хоч їхнє спільне фото свідчить про зворотне.
  • Аби врятувати репутацію британської монархії, син Єлизавети ІІ склав королівські обов'язки. За його словами, дружба з Епштейном стала перешкодою в роботі.