Вірджинія Джуффре нещодавно розповіла правду про сексуальне рабство, у якому її утримував американський фінансист Джеффрі Епштейн. Вона протягом години спілкувалася з журналістами телеканалу, в ефірі якого давав інтерв'ю принц Ендрю кілька тижнів тому. Жінка розповіла, що у віці 17 років була змушена вступати в інтимні стосунки з членом королівської родини.

Читайте також: Королева скасувала вечірку до 60-річчя принца Ендрю: деталі

Вірджинія Джуффре зізналася, що з герцогом Йоркським вона вперше познайомилася 10 березня 2001 року. Тоді сексуальний злочинець відправився з нею до Лондона, аби презентувати своєму товаришеві. Разом вони відвідали VIP-секцію нічного клубу "Tramp", де принц зумисне замовив для неповнолітньої горілку та запросив на танець. Після цього вони поїхали в будинок подруги Джеффрі Епштейна Гіслейн Максвелл.

В машині Гіслейн сказала, щоб я зробила для Ендрю те ж, що я робила для Джеффрі. І мені просто стало погано,
– розповіла Джуффре.

Жертва стверджує, що після цього вона зайнялася сексом з герцогом Йоркським. І оприлюднює Вірджинія цю історію, аби суспільство не ідеалізувало і надмірно не захоплювалося королівською родиною, яка має свої пороки і заплющує очі на порушення особистої свободи.

Це був жахливий час! Найстрашніший за все моє життя. Я піддалася насильству з боку представника королівської сім'ї. Я не могла зрозуміти, як вищі кола, впливові люди цього світу, які керують країнами, можуть допускати таке! І не тільки допускати, але і брати участь в цьому,
– висловилася ймовірна жертва.


Вірджинія Джуффре з принцом Ендрю / BBC

На компрометуюче інтерв'ю Букінгемський палац відреагував моментально. Королівська родина поспішила спростувати слова жінки.

Цілковито заперечується, що герцог Йоркський мав будь-які сексуальні контакти або стосунки з Вірджинією Робертс Джуффре. Будь-які заяви про зворотне є помилковими і необгрунтованими,
– оголошено в офіційному повідомленні.

Також в коментарі висловлено співчуття всім жертвам Джеффрі Епштейна та прикрість їхнього з принцом Ендрю партнерства. А подібні дії свого колишнього товариша герцог вважає неприпустимим посяганням на людську гідність.

Герцог глибоко співчуває тим, хто постраждав. Він сподівається, що з часом вони зможуть повернутися до нормального життя. Герцог готовий надати допомогу правоохоронним органам у проведенні розслідувань, якщо виникне потреба. Герцог уже заявив, що не помічав, не ставав свідком і не підозрював про таку поведінку з боку Джеффрі Епштейна,
– зауважили представники королівської родини.