На своїй інстаграм сторінці Анастасія Приходько поділилась власним досвідом участі у Євробаченні, що відбулось у 2009 році. Співачка розповіла, що піддавалась цькуванню відомого російського продюсера – Йосипа Пригожина, який у свою чергу звинуватив її у расизмі.

Також читайте Прогнози букмекерів на Євробачення-2021: яка країна отримає перемогу

У публікації Настя зі співчуттям поставилась до молодої співачки Manizha, яка стала представницею Росії на Євробаченні-2021. Приходько написала, що на таджицьку виконавицю зараз робляться всі ті наклепи, які колись доводилось терпіти їй. Адже багато цькувань Manizha стосуються саме того, що вона артистка з Таджикистану, яка представлятиме зовсім іншу країну на пісенному конкурсі. Також, Анастасія побажала Manizha знайти людину, яка підтримає її та допоможе у цей нелегкий період.

Анастасія розповіла, що скандал з Пригожиним і його расистські звинувачення виникли через те, що у 2009 році саме вона виграла відбір до конкурсу, а не його дружина, також співачка – Валерія.

Що відомо про співачку Manizha

  • Manizha, повне ім'я якої Маніжа Далерівна Сангін, є російською співачкою таджицького походження.
  • Кар'єру співачка почала у 12 років. Manizha брала участь у різних конкурсах і фестивалях. У 2003 році отримала Гран-прі міжнародного конкурсу молодих виконавців Rainbow Stars у Юрмалі.
  • У березні 2021 року за результатами глядацького голосування аристка пройшла відбір на пісенний конкурс Євробачення, який проходитиме в Роттердамі. Дівчина виконуватиме пісню під назвою Russian woman.