Однак Івлєєва публічно не визнала, що саме Росія почала повномасштабну війну проти України, вдерлася на нашу землю. Допис зі зверненням до російської влади ведуча опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі, за якою стежать 19 мільйонів користувачів мережі.

Дивіться також Дудь вважає, що на війні на Донбасі "сталось багато жахливого з двох сторін"

Настя Івлєєва про війну в Україні

Ведуча зазначила, що вона завжди уникає політичних тем, бо у своїх соцмережах прагне нести мир, а не розділяти людей з різними точками зору. Вона хотіла й хоче публікувати розважальний контент, який всіх об'єднує. Однак ситуацію в Україні не оминула увагою.

Настя наголосила, що світ став свідком справжньої катастрофи: "В Україні гинуть люди, розвалюються міста, гинуть наші солдати, багато з яких зовсім юні, йде інформаційна війна, в якій ми, прості люди, не можемо знайти правду. Йде громадянська інформаційна війна, в якій ми, прості люди, проклинаємо, погрожуємо та ненавидимо один одного".

Івлєєва чекала перемовини, однак вони виявилися лише першою сходинкою в ланцюжку складних домовленостей. Нагадаємо, поки тривали перемовини, російські окупанти продовжували обстрілювати українські міста. Ведуча вирішила відкрито звернутися до керівництва Росії.

Я закликаю вас зробити другий раунд перемовин, після якого закінчаться воєнні дії. Я закликаю вас домовитися, закликаю досягти тих компромісів, які зупинять загибелі людей. Я закликаю зупинитися,
– наголосила Настя.

Вкінці допису Івлєєва додала, що вона є громадянкою Росії та патріотом своєї країни.


Івлєєва відреагувала на війну Росії проти України / Фото з інстаграму ведучої

Цей допис прокоментувало відоме українське подружжя – Надя Дорофєєва та Володимир Дантес. Вони подякували Насті за позицію. Нагадаємо, зовсім нещодавно вони публікували фото, де разом відпочивали в Мексиці.

Поки росіяни бояться виходити на мітинги, українці дають гідну відсіч ворогові. Тисяч окупантів більше ніколи не повернуться додому, деякі масово здаються в полон, щоб залишитися живими. Росія стає все більше ізольованою від світу. Та, на жаль, це не зупиняє диктатора, якого бояться мільйони росіян.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!