Український репер Позитив (Олексій Завгородній) вже зізнавався, що не самотній. Днями він відверто розповів про його нові стосунки після розлучення.

До теми Святослав Вакарчук зворушливо розповів про доньку Соломію, якій пів року

Позитив про стосунки з коханою

Цього разу Позитив знову не зізнався, з ким має романтичні стосунки. Але відверто розповів про те, що закоханий.

"Стосунки, які у нас з нею зараз, під час війни, з кожним днем стають все міцнішими. Вона була зі мною кожен день під час війни. Ми бачимо багато пар, які розійшлися, бо війна, все ж таки, перевіряє людей на багато моментів. Я не здивувався, але чесно, я дуже пишаюся цією людиною і за те, що вона робить для мене і за те, що вона зі мною. Вона зараз зловила найскладніший для мене час, найбільш депресивний, найбільш нервовий, коли дійсно я втратив дуже багато, до чого я дуже звик. За що я їй дуже вдячний".

Я знаю точно, що я дуже непроста людина, дуже творча людина. Воно теж, звісно, виражається у стосунках. Я багато разів можу спалахнути серйозно. Але коли в тебе друга половинка настільки спокійна, як подушечка може брати на себе всі ці емоції, і коли ти можеш з людиною ділитися, це дуже кльово,
– додав Позитив.

Артист також зізнався, що готовий до створення нової сім'ї. До того ж хоче дітей. "Я хочу сім'ю, я дійсно хочу сім'ю і до неї готовий і я дуже хочу, щоб все в мене вийшло, і я над цим працюю... Це буде скоро... І дитина буде вже!".

Особисте життя Позитива

Про нові стосунки репер зізнався ще в жовтні 2022. Відомо, що його кохана також працює у сфері шоубізнесу, а перед зародженням кохання довгий час товаришувала з Позитивом.

Олексій перебував у статусі холостяка з квітня 2021 року – тоді він розлучився зі своєю дружиною Анною Андрійчук. Пара була разом 15 років, з яких 8 – у шлюбі. Причиною їхнього розлучення начебто стали різні інтереси.