З допомогою треку "Ничего личного" артист прагне донести слухачам з країни-агресорки ставлення українців до всього, що абсурдно називають "рускім міром".

Зверніть увагу Оля Цибульська випустила платівку на пам'ять загиблого друга Каріма: "Для єдиного VIP-гостя"

Немає ніякого миру – росіяни принесли руйнування й біль на мою землю. Вони розпалюють полум'я світової війни. Тому більше не буде російських назв вулиць в українських містах та селах, не буде романів, віршів та пісень. Разом із тисячами наших дітей, матерів, батьків — вони спалені в полум'ї від російських бомб і ракет,
– наголосив POSITIFF.

Частину кліпу зняли в містах Київщини, які постраждали від обстрілів російських окупантів, – Бучі та Ірпені. Зруйновані будинки, зруйновані долі, життя. росіяни несуть лише розруху, відчай, біль та смерть. Це терористи й мають бути визнані ними всім світом.

"Я відразу зрозумів, що у відео буде чорно-біла витримана картинка, щоб максимально показати весь біль та ненависть за скоєні злочини. Тому частину кліпу ми знімали в Бучі та Ірпені. Мені складно передати словами те, що ти відчуваєш, коли там перебуваєш, коли розумієш, що там жили люди, які тепер залишилися без своїх будинків. Проте, думаю, нам з Олексієм вдалося висловити емоції, які накопичилися у всіх українців за час війни,
– прокоментував роботу режисер Марк Тельпіс.

POSITIFF – "Ничего личного": дивіться відео онлайн

За час повномасштабної війни нам вдалося поспілкуватися з POSITIFF (справжнє ім'я – Олексій Завгородній), який час війни переїхав з Києва до Кам'янця-Подільського, де започаткував ініціативу для дітей-переселенців. Розмову про життя артиста під час війни, волонтерство та багато іншого читайте і дивіться за посиланням.