Відомий французький актор та сценарист Жан-П'єр Бакрі помер у віці 69 років. Про це повідомило видання BFMTV у понеділок, 18 січня.

До теми Помер музичний продюсер Філ Спектор

За даними видання, причиною смерті актора є онкологічне захворювання, з яким той боровся. Сумну звістку підвердила і його представниця Енн Альварес-Корреа.


Жан-П'єр Бакрі / Фото з відкритих джерел

Що відомо про Жана-П'єра Бакрі

  • Жан-П'єр народився в єврейській сім'ї в Алжирі, у місті Кастільйоні. Через війну його сім'я переїхала у Канни до Франції.
  • Хлопець хотів стати учителем латинської та французької, навчався у спеціалізованому ліцеї. Але згодом переїхав з Канн до Парижа й почав працювати у рекламній індустрії.
  • Після того, як Жан-П'єр Бакрі навчався акторського мистецтва, він почав грати у любительському театрі.
  • Жан-П'єр як актор дебютував у драмі "Військовий лікар". Згодом він починає писати п'єси: "Поштова марка", "Ніжне обличчя кохання" та "Усього лиш". Твори "Сімейна схожість" та "Кухня і залежність" екранізували. У 1985 році знявся у фільмі Люка Бессона "Підземка".
  • Актор отримав чотири премії "Сезар" за найкращий сценарій, Золоту пальмову гілку Каннського кінофестивалю 2004 року, премію Європейської кіноакадемії та премію Рене Клера 2001 року.