Жан Мельников був народним артистом України, актором театру та кіно, почесним громадянином міста Дніпра, актором театру Драмікона та художнім керівником театру.

Читайте також Помер актор фільму "Біле сонце пустелі" Кахі Кавсадзе

Помер Жан Мельников

Новина про смерть Жана Олександровича сколихнула світ культури. На особистій фейсбук-сторінці його син Андрій розмістив допис, у якому повідомив, що батька більше немає.

"Батьку! Ти найкращий тато на світі! Ти завжди хвилювався не лише за нас, своїх дітей, а й за тих, хто був близький твоєму серцю. Ти старався робити для нас все. Ти дав на більше, ніж міг, і продовжуєш робити це й зараз. Ми дякуємо тобі й сильно сумуємо. Тебе не стало сьогодні, у світле свято Пасхи, о 19:00. Ми не прощаємося та любимо тебе!", – написав в дописі Андрій Мельников.

Творча діяльність Жана Мельникова

  • Артист був головним режисером театру драми й комедії в Дніпрі.
  • Театру Мельников присвятив більшу частину свого життя. Він відпрацював на сцені понад 45 років і за цей час зіграв понад 100 різнопланових ролей.
  • На телеекранах актор з'являвся у таких фільмах: "Весна на Зарічній вулиці" (роль сусіда Іщенко за партою), "Педагогічна поема", "Вдалині від Батьківщини".

Дані зібрані на основі Вікіпедії