Про втрату одного із найстарших членів Одеського відділення НСКУ Геннадія Тарасуля сповістили його колеги. Причину смерті режисера й час прощання з ним ще не оголосили.

Читайте також Помер актор Говард Хассеман – зірка "Поліцейської академії"

Для кінематографістів він став людиною-легендою ще задовго до появи однойменної найвищої іменної нагороди – "Легенда Одеської кіностудії", яку вручали тим, хто присвятив життя створенню та зміцненню слави Чорноморського Голлівуду,
– написали у скорботному дописі представники Одеського відділення НСКУ.


Помер Геннадій Тарасуля / Фото Pexels

Що відомо про Геннадія Тарасуля?

  • Видатний режисер народився 20 січня 1935 року в родині військовослужбовця. Закінчив Одеський політехнічний інститут у 1959 році.
  • Геннадій Тарасуль мріяв долучитись до сфери кінематографу, тож вирішив працювати в Одеській кіностудії режисером і сценаристом. Чоловік дебютував працюючи з Кірою Муратовою над стрічкою "Короткі зустрічі".
  • Окрім цього, Тарасуль був режисером таких фільмів: "Випадок із слідчої практики", "Валерка, Ремка + ...", "Довгі проводи", "Фантазії Веснухіна".
  • Як сценарист Геннадій Львович долучився до створення таких фільмів: "Відповідна міра", "Гені – зірка далека і близька".
  • У чоловіка є син – Олександр Тарасуль, який також є відомим українським сценаристом.