Популярний американський актор Джордж Сігал помер внаслідок ускладнень, які з'явилися після шунтування. Найпершою про відхід у вічність актора сповістила його дружина Соня Сігал.

Також читайте Від коронавірусу помер відомий актор Коломийського театру Зиновій Симчич: деталі

Наша сім'я з гіркотою повідомляє, що сьогодні вранці Джордж Сігал пішов з життя від ускладнень після коронарного шунтування. Вся наша сім'я дуже спустошена,
– заявила дружина актора.


Джордж Сігал у молодості

Біографія Джорджа Сігала

Джордж Сігал народився в 1934 році у нью-йоркському передмісті Грейт-Нек (Лонг-Айленд). Після коледжу майбутній актор вступив у Колумбійський університет, який закінчив 1955 року. Його дебют у ролі актора стався в 1961 році, коли він підписав контракт із кінокомпанією Columbia Pictures.

Джордж Сігал був одружений тричі. У 1956 році він одружився з Маріон Собел, однак стосунки у пари не склались і у 1983 році вони розлучилися. У цьому шлюбі народилося двоє доньок: Поллі і Елізабет. Вдруге актор закохався у Лінду Рогофф, з якою одружився у 1983 році. Проте, після 13 років подружнього життя Лінда несподівано помирає. Останнім коханням у житті Джорджа Сігала стала його шкільна подруга Соня Шульц Гринбаум, яка прийняла його пропозицію руки й серця і вийшла заміж за актора в 1996 році.

Фільмографія Джорджа Сігала

Після дебюту Джордж Сігал з'являється в епізодичних ролях у фільмах "Молоді лікарі", "Перший акт", "Робота для стрільця" і серіалах "Голе місто", "Година Альфреда Хічкока", "Театр Армстронга". Найбільш відомий фільм за участю Сігала цього періоду — оскароносна військово-історична драма про висадку союзних військ у Нормандії "Найдовший день". Також велику впізнаваність і любов глядачів принесла його участь у зйомках трагікомедії Стенлі Крамера "Корабель дурнів".

В останні роки Сігал грав в телесеріалах. Серед них "Голдберг" і "Журнал мод", за роль в якому він був двічі номінований на премію Золотий глобус. Також, Джордж Сігал був номінований на премію Оскар за другорядну роль у фільмі "Хто боїться Вірджинії Вулф?".