Спочатку сумну звістку про смерть Дмитра Писаренка повідомили ЗМІ, а пізніше її підтвердила дружина актора – Лариса Бережна на своїй сторінці у Facebook.

Також читайте Померла Катерина Градова – зірка фільму "17 миттєвостей весни"

"У нашій сім'ї трапилось горе – Дмитра Валентиновича Писаренка більше нема з нами. Серце. Ледве знайшла сили, аби про це написати." – написала жінка.


Дмитро Писаренко помер

Відомо, що Писаренко перестав виходити на зв'язок, тож його родичі вирішили навідати його. Однак, двері дому актора були зачиненими і ніхто не відгукувався на стукіт. Тож, рідні викликали поліцію, працівники якої вибили двері і знайшли його тіло.

Що відомо про Дмитра Писаренка

Дмитро Писаренко народився 16 травня 1959 року в Москві. Запалавши ідеєю стати актором, він вступає у Вище театральне училище імені М. С. Щепкіна, яке закінчує у 1980 році. З 1974 по 1976 роки Дмитро брав участь у виставах Московського театру ім. Ленінського комсомолу. У подальшому працював в Малому театрі і в Московському Новому драматичного театрі. Дмитро Писаренко зіграв більше 30 ролей в радянських кінофільмах. Глядачам він відомий за ролями у стрічках "Ревізор", "Цар Іван Грозний", "Вмирає душа".