Дизайнер Альбер Ельбаз, який співпрацював з преміальними брендами Lanvin і Yves Saint Laurent, програв боротьбу з коронавірусом. Причину смерті модельєра підтвердили його партнери – представники компанії Compagnie Financière Richemont.

Читайте також Скорбота – індивідуальна: Джон Траволта зізнався, що йому заважали оплакувати дружину

"Я втратив не тільки колегу, а й дорогого товариша. Альбер заслужено мав репутацію одного з найяскравіших і найшанованіших діячів у галузі. Мене завжди захоплювали його розум, чуйність, щедрість і нестримана креативність", – заявив його партнер по бренду AZ Factory Йохан Руперт.

Він додав, що 59-річний Альбер Ельбаз мав інноваційне бачення моди та прагнув зробити індустрію "розумною і дбайливою". Йому було притаманне особливе бачення краси.

Ти змусив нас мріяти, ти змусив нас замислитися, а тепер летиш. Любов, довіра та повага, завжди,
– йдеться в дописі AZ Factory в інстаграмі.

Що відомо про Альбера Ельбаза:

  • Дизайнер народився в Марокко, виріс і здобув освіту в Ізраїлі, а в середині 80-х переїхав до Нью-Йорка. Його творчий шлях розпочався зі співпраці з модельєром Джеффрі Біном.
  • 1998 року Ельбаз став креативним директором Yves Saint Laurent, а за три роки очолив Lanvin. Він керував французьким домом високої моди 15 років, аж поки його не звільнили 2015 року.
  • Згодом Альбер Ельбаз заснував власний бренд AZ Factory. Він гучно повернувся в індустрію у січні 2020 року, представивши власну колекцію на Тижні моди в Парижі.