Український танцівник Олександр Стоянов близько 12 років перебуває у стосунках з примою-балериною та суддею "Танців з зірками". За цей час у пари не раз виникали конфлікти. Сам Олександр називає свою сім'ю "італійською".

Читайте також Чоловік Катерини Кухар розповів, як навмисно травмувався заради коханої

Одна зі сварок Стоянова та Кухар

Хореограф розповів, що одного разу він залишив качан від з'їденого яблука на столі. Це й стало приводом для конфлікту.

Тут заходить Катя. І така: "Що це?! Викинь". Її це дратує, це її улюблений стіл,
– зауважив чоловік.

Олександр у відповідь дружині розчавив качан, забруднивши стіл. Натомість балерина забруднила недогризком нові кросівки чоловіка. "Я сказала: викинь", – заявила тоді Кухар. На цьому сварка пари не закінчилась. Стоянов побачив троянди Катерини від шанувальника і почав ламати їх одну за одною.

Вона не витримує, хапає кросівок і через вікно його. Я встаю, беру її кросівок і у вікно. "Біжи", – кажу. Вона говорить: "Усе, ти мене дістав!"
– поділився деталями артист.


Катерина Кухар та Олександр Стоянов / Фото з інстаграму Катерини Кухар

Після цього Олександр Стоянов зібрав речі та поїхав до готелю. Вже в номері почув дзвінок. Так і примирилося подружжя.

"Дзвінок від Каті. Вона ж спати не може без мене: "Ти де?". Я такий: "У готелі". Вона: "Приїхати не хочеш?" – "Їду"", – розповів танцівник.

Зазначимо, Олександр Стоянов і раніше розповідав, що його дружина "вміє виносити мозок". Та попри це він зауважував, яка вона турботлива та дбайлива. Артист натомість допомагає Катерині Кухар з домашніми справами: "Я роблю її життя, її побут значно легшим. Я допомагаю, щоб вона не витрачала час на те, що їй не треба".