Чоловік Катерини Кухар поділився історією, яка сталась вже доволі давно. Тоді Олександр Стоянов навмисно зламав собі руку, щоб залишитися з коханою.

Це цікаво Бабкіни зізналися, як змогли відновити шлюб після численних зрад Сергія

Олександр Стоянов розповів про травму заради кохання

Танцівник не хотів їхати на гастролі, однак вибору в нього не було. Тому він вирішив навмисне травмуватися.

"Це історія кохання і дурості юнацької. Мені потрібно було їхати на гастролі, я не хотів, але це потрібно було зробити в наказовому порядку. А у мене ейфорія, любов. І я подумав: якщо не можна відмовитися, то доведеться зробити так, щоб мене не взяли", – розповів Олександр Стоянов.

За словами чоловіка судді "Танців з зірками", у нього були міцні кістки. Та Стоянов зміг пошкодити собі сухожилля і зв'язки.

Спочатку бив об бетонний кут. Потім стало боляче, обмотав рушником – під окріп. У мене ж радники, 10 пацанів в роздягальні. Нічого не спрацьовує. Потім пішов на репетицію, роблю пірует і такий спеціально об кут рояля,
– зізнався Олександр Стоянов.

Танцівник добився свого і все-таки вирушив до лікаря, а не на гастролі.

Інтерв'ю з Олександром Стояновим: дивіться відео онлайн

Стосунки Катерини Кухар та Олександра Стоянова

  • Зіркова пара закрутила роман більше як 10 років тому. У 2014 році вони обвінчалися в церкві, а 2018 – узаконили стосунки в США.
  • Минулого року Катерина та Олександр зіграли весільну церемонію під час прямого ефіру проєкту "Танці з зірками", де Катерина є однією з суддів.
  • Подружжя виховує двох дітей – сина Тимура та доньку Анастасію.