Знаменитості могли б виїхати з-під обстрілів у Чернівці, де мешкає рідня Нікіти Добриніна, але вирішили, що дорога на Західну Україну може бути куди небезпечнішою, ніж російські снаряди. Тож герой 9 сезону "Холостяка" разом із батьком і братом Даші Квіткової вступив до лав тероборони, а молода мама залишилася в будинку.

Цікаво Виїхала, щоб заробляти для ЗСУ: Джамала зібрала 67 мільйонів євро для української армії

Чому Даша Квіткова не волонтерить у час війни

Блогерка-мільйонниця зізналася, що якби не 7-місячний син Лев і троє інших дітей у їхньому домі – від 4 місяців до 13 років, вона обов'язково волонтерила б. Зараз дівчина може допомагати армії та людям лише фінансово та інформаційно: шукати ліки, гуманітарку, перевізників для тих, хто через війну опинився у скрутному становищі.

Якби у мене не було маленької дитини, я б сама волонтерила. Але зараз єдине, як я можу допомогти і бути корисною – це інформативно та фінансово,
– розповіла Даша Квіткова.

Фото з інстаграм-сторіс Даші Квіткової

До речі, зірка Playboy та співачка Даша Астаф'єва теж не виїхала з Києва. З дня у день вона намагається бути максимально корисною – дає інтерв'ю, готує для військових і розвантажує гуманітарку зі всього світу.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!