Відома українська ведуча та дружина мандрівника Дмитра Комарова опублікувала на особистій сторінці архівне фото. Вона вирішила поділитися з прихильниками одним зі спогадів.

Дивіться також MamaRika показала чуттєві фото з пологів, яких раніше не було в мережі

Олександра Кучеренко пригадала знайомство з Комаровим

Дружина Дмитра Комарова показала фото, зроблене 2 вересня 2016 року. Тоді відбувся фінал Національного конкурсу краси "Міс Україна-2016". Корону головної красуні отримала Олександра Кучеренко.

Дмитро Комаров був одним із суддів конкурсу. Він поставив дівчині найвищі бали. Саме після "Міс України-2016" зав'язалися стосунки між парою.

Олександра Кучеренко позувала на світлині в атласній помаранчевій сукні, з сережками-підвісками та заповітною короною. Дмитро Комаров ніжно обійняв переможницю конкурсу за талію.

У цей день рівно 5 років тому. Подвійне щастя звалилося на голову,
– підписала фото Олександра Кучеренко.


Олександра Кучеренко та Дмитро Комаров / Фото з інстаграму Олександри Кучеренко

Як закрутився роман Кучеренко та Комарова

  • Раніше мандрівник і телеведучий розповідав, що вперше зустрівся з Олександрою ще напередодні конкурсу "Міс Україна-2016". Однак вони не мали жодних стосунків.
  • Вже після завершення конкурсу Дмитро намагався попросити в дівчини номер телефону. Але тоді вона категорично відмовляла.
  • Тому невдовзі Комаров написав їй у фейсбуці щодо благодійної ідеї. Вони спершу листувалися, а згодом чоловік запросив Кучеренко до офісу: "Ми просиділи близько 4 годин і от тоді зародились перші почуття, а ми почали все більше спілкуватись".
  • У 2019 році Олександра Кучеренко та Дмитро Комаров таємно одружилися. Але згодом перестали приховувати свої стосунки.