Українська співачка Оля Полякова дає концерти чи співає гімн на матчах у різних країнах, тож часто зустрічає там своїх фанів. Одного разу в Туреччині вона також зустріла жінку з Ірпеня.

Читайте також Мірошниченко про те, як від окупантів постраждав дім сестри: "У подвір'я заїжджали танками"

Оля Полякова зустріла жінку з Ірпеня

Виконавиця розповіла, що на матчі в Туреччині розмовляла українською. Рідну мову почула жінка, й одразу кинулась їй на груди.

Я була на благодійному матчі в Туреччині й стояла розмовляла зі своїм помічником українською мовою. І ззаду підходить жінка, кидається мені в груди й починає плакати: "Боже, ви з України!" Я її обійняла і теж стою ридаю. Ми хвилин 5, а може і 10 ось так стояли плакали,
– зізналась зірка.

"Потім вона підіймає голову, дивиться на мене і каже: "Боже, ви Оля Полякова". Я говорю: "А ви мене обіймаєте і навіть не знаєте кого?". Вона відповідає: "Ні, я просто почула українську мову, тому до вас підійшла". Вона з Ірпеня. Вивезла звідти 15-річну доньку, чоловіка вбили у неї на очах. Він був тренером з боксу", – додала Оля Полякова.

Співачка вирішила запитати в українки, що було потім. Але жінка вирішила не розповідати їй всіх жахів, які пережила, лише сказала, що там було страшно.

Просто немає слів. Можна тільки обійняти й сказати "тримайся". Те, що люди пережили, які втрати, які жахи. Це неможливо,
– додала артистка.

Звірства росіян на Київщині

  • Частина Київської області близько місяця перебувала під окупацією російських військ. За цей час окупанти знущались з цивільного населення: людей жорстоко вбивали, піддавали катуванням та насиллю, як фізичному, так і сексуальному.
  • На початку травня Служба безпеки України встановила особи майже 900 окупантів, які чинили злочини проти мирного населення на Київщині. Декільком російським солдатам та офіцерам вже оголосили підозру.
  • Нещодавно українські правоохоронці зуміли ідентифікували вже другого російського військового, який причетний до звірств на Київщині. Йому також оголосили підозру.