Вчора, 4 грудня, на екрани вийшов новий епізод шоу "Маска". У ньому трапився черговий курйоз із зірковими детективами.

Читайте також "Маска" 2 сезон 7 випуск: Скандал пішла зі сцени, а гостя Норка зухвало поводилася з Данилком

Що сказала Оля Полякова про Настю Каменських

На початку шоу Настя Каменських представляла себе. На 7 випуск співачка одягнула комбіноване вбрання – з одного боку була синя сукня, а з іншого строгий зелений піджак.

"Тут я серйозна детективка, а тут просто..." – почала говорити Настя Каменських. Але Оля Полякова її перебила і ніби замість неї сказала: "Хвойда. Ой".

Усі судді на мить розгубилися, однак саму білявку це повеселило. Настя Каменських повернулась до колеги й хотіла вдарити її по губах. Однак "конфлікт" знаменитостей перевели у жарт.

Настя Каменських продовжила своє представлення: "Тут я серйозна детективка, а тут NK". Та Оля Полякова знову пошепки повторила: "хвойда".


Настя Каменських відреагувала на жарт / Скриншот з відео

Варто зауважити, що це вже не перший "словесний курйоз" Олі Полякової на шоу "Маска".

  • У 1 сезоні вона також невдало пожартувала про Тіну Кароль й назвала її "плакальницею на похороні". Зірка згодом прокоментувала, що говорила про репертуар співачки, а не її особистість.
  • Тіна Кароль відповіла колезі. Вона зазначила, що буде плакати, але не на похороні.
  • Оля Полякова згодом звинуватила Тіну в тому, що вона використала скандал для піару своєї пісні, прем'єра якої відбулася через декілька днів.
  • Але Кароль наголосила, що після такої ситуації мала право зробити це. Вона зазначила, що протягувала руку дружби. Натомість Полякова розповіла, що знаменитості бачилися на зйомках "Світського життя", проте артистка "розвернулася і втекла".