Про втрату виданню повідомила родина репера DMX (справжнє ім'я – Ерл Сіммонс). Вони поділилися зверненням до публіки. Сім'я зірки зазначила, що оголосить інформацію про його похорон, коли уточнять деталі.

Варто знати Принц Філіп відійшов у день 16 річниці весілля Чарльза з Каміллою

Помер репер DMX

"Ми з глибоким смутком сьогодні повідомляємо, що наш улюблений DMX помер у 50-річному віці в лікарні міста Вайт-Плейнс. Поруч з ним була його сім'я, що підтримувала Ерла останні кілька днів. Він був воїном, який боровся до самого кінця. Він любив свою сім'ю всім серцем, і ми дорожимо часом, проведеним з ним. Музика Сіммонса надихнула незліченних шанувальників по всьому світу, і його спадщина буде жити вічно. Ми цінуємо всю любов і підтримку в цей неймовірно складний час", – передає видання слова близьких знаменитості.

Зазначимо, що напередодні, 2 квітня, репера госпіталізували. У нього діагностували серцевий напад через передозування наркотиками. DMX перебував у критичному стані та був під'єднаний до системи життєзабезпечення.

Що відомо про репера DMX

  • Ерл Сімонс – американський хіп-хоп виконавець та актор, якого називають іконою репу. Його псевдонім розшифровується як Dark Man X.
  • Репер часто порушував закон. Його арештовували за зберігання наркотиків, напади на поліцейського, підробку документів, несплату податків.
  • Також чоловік зізнавався, що вживав наркотики з 14 років. Він кілька разів намагався пройти лікування в реабілітаційних центрах.
  • Шість альбомів DMX поспіль дебютували на першій сходинці хіт-параду Billboard 200.
  • Репер пробував себе у різних сферах – знімався у декількох фільмах. Найвідомішими з них стали "Ромео повинен померти", "Наскрізні поранення" і "Від колиски до могили".