Померла Таня Робертс

Зірка 80-х та американська акторка Таня Робертс померла. Про це повідомило видання TMZ, посилаючись на представника зірки Ленса О'Браяна. Йому сповістили невтішну новину лікарі в понеділок ввечері, 4 січня.

До теми У роковини смерті: Наталка Карпа показала архівні кадри з покійною бабусею – кумедні відео

Акторці, що найбільш відома за роллю дівчини Джеймса Бонда у фільмі "Вид на вбивство", було 65 років. Вона померла в медичному центрі Cedar-Sinar, що в Лос-Анджелесі.

Чому з'явились передчасні новини про смерть Тані Робертс

3 січня 2021 року повідомили, що в США померла Таня Робертс. Але згодом виявилося, що ця новина не є правдивою. Партнеру акторки, Ленсу О'Браяну лікарі сповістили, що стан зірки – невтішний, вона швидко слабне. Коли чоловік зайшов у палату, то Таня простягнула до нього руки, але закрила очі й затихла. Йому здалося, що акторка померла.

Коли я тримав її в останні миті її життя, вона відкрила очі. Я побачив її прекрасні очі востаннє. У Тані були найпрекрасніші очі,
– сказав О'Браян.

Ленс О'Браян вийшов з палати та сказав, що Таня Робертс померла в нього на руках. Він повідомив це представнику зірки, Майку Пінгелу. Той зізнався, що не зрозумів, як це сталося, адже вона могла просто заснути або знепритомніти. Втім, пресреліз про смерть акторки вийшов. Згодом лікарі сконтактувались з Ленсом та повідомили йому, що Таня Робертс насправді жива.