2020 рік розпочався для Наталки Карпи з важкої втрати – з життя пішла бабуся артистки Наталія, якій було 93 роки. У перші роковини смерті рідної людини вона опублікувала зворушливий допис в інстаграмі. Співачка публічно розповіла, якою була жінка.

Читайте також З Тополею і Мірошниченком: Наталка Карпа гучно відзначила перший день народження доньки – фото

Наталка Карпа про покійну бабусю

Зірка зізналась, що бабуся Наталія назавжди залишиться однією з найпотрібніших і найрідніших людей, адже вони були дуже близькі. Усі літні канікули виконавиця проводила в бабусі, тому безмежно вдячна їй за своє щасливе дитинство. Жінка передала нащадкам любов до Бога й до ближнього, навчила відповідати за свої вчинки. До того ж зірку назвали на її честь.

Бабуся, за словами Наталки Карпи, була взірцем справжньої жінки та господині – у її будинку завжди був аромат свіжої випічки та панував порядок. Вона дбала про зовнішній вигляд, а до церкви йшла в модних сукнях з брошками та елегантними сумочками.

Минув рік, як вона пішла до дідуся та своїх батьків, а тут на землі залишила свій слід у нас. І це велика відповідальність – бути гідним онуком своїх предків! Моя люба Наталочко, ти назавжди в моєму серці й у серцях твоїх рідних,
– зворушливо написала Наталка Карпа.

Чуттєвий допис знаменитість доповнила кумедними відео з сімейного архіву. Вона зізналась, що бабуся Наталія мала гарне почуття гумору, тому не хотіла б сліз у роковини своєї смерті. Так, на відео Наталка Карпа співала і розважалась разом з рідною людиною, позуючи з милими масками на обличчях. Попри поважний вік бабуся співачки була дуже артистичною.