Днями у мережею розлетілися новини про смерть секс-символа 80-х років Тані Робертс. Тепер представники зірки не підтвердили цю інформацію, а зазначили, що вона жива, проте перебуває у лікарні у важкому стані. Про це повідомляє видання Associated Press.

До теми Померла Таня Робертс – ще одна дівчина Джеймса Бонда й зірка 80-х

Що відомо про "смерть" Тані Робертс

У неділю, 3 січня, світові ЗМІ почали писати про смерть Тані Робертс. У новинах йшлося про те, що жінка вийшла на прогулянку 24 грудня, впала, травмувалася і у неї стався інсульт. Після цього Таню госпіталізували у медичний центр Cedar-Sinar, що в Лос-Анджелесі. Проте вже через півтора тижні вона померла.

Наступного дня, 4 січня, представники знаменитості спростували інформацію про її смерть. Вони зазначають, що Робертс справді перебуває в лікарні у критичному стані, проте вона жива і продовжує боротися з хворобою.

Чому новина про смерть Тані Робертс розлетілася мережею

Американські ЗМІ повідомляють, що причиною фейкового повідомлення стало те, що лікарі повідомили партнеру Тані Робертс Ленсу О'Браяну про те, що вона швидко слабне після отриманої травми і може померти.

Чоловік був поруч із нею в лікарняній палаті, коли акторка потягнула до нього руки, але закрила очі і затихла. Цей момент дуже вразив О'Браяна і він вирішив, що вона померла.

Ленс вийшов з палати і повідомив про смерть офіційному представнику актриси Майку Пінгелу зі словами: "Вона померла в мене на руках".

Коли я тримав її в останні миті її життя, вона відкрила очі. Я побачив її прекрасні очі востаннє. У Тані були найпрекрасніші очі,
– сказав О'Браян.

Представник акторки поділився, що так і не зрозумів, чому Ленс вирішив, що вона померла, коли могла просто заснути або ж втратити свідомість. Проте Пінгел все-таки випустив пресреліз про смерть Тані Робертс.

Про те, що насправді Таня жива Ленсу повідомили лікарі, які самостійно сконтактувались з ним.