Головні герої 8 сезону "Холостяка" співак Рожден Анусі та Іванна Гончарук не зберегли стосунків після завершення проєкту. Однак поза шоу переможниця знайшла своє кохання.

Варто знати Крістен Стюарт та сценаристка Ділан Мейєр одружилися, – ЗМІ

Переможниця "Холостяка" одружилась

Іванна Гончарук та Павло Забокрицький одружилися 18 липня. Весілля вони зіграли у містечку Сігнагі, що в Грузії.

Церемонія була особливою, адже разом з Іванною та її коханим також одружилися близькі друзі пари. Наречені навіть обрали однакові вбрання.

Наречені постали у прямих білосніжних сукнях довжини міді з відкритою спиною. Іванна вклала волосся пишними локонами та зробила на обличчі розкішний макіяж.


Весілля Іванни Гончарук / Фото з інстаграм-сторіз


Весілля Іванни Гончарук / Фото з інстаграм-сторіз

Життя героїв 8 сезону "Холостяка" після шоу

  • Героєм восьмого сезону романтичного шоу став співак Рожден Анусі. У фіналі він обрав Іванну Гончарук, проте їм так і не вдалося побудувати міцні стосунки.
  • Дівчина зізнавалась, що після участі в шоу їй було доволі некомфортно через увагу шанувальників. Тому вона відправилась в Туреччину з подругами, щоб відновитися. Потім вона почала зустрічатися з Павлом.
  • Цікаво, що Рожден згодом зустрічався з іншою учасницею "Холостяка" Галиною, яка була суперницею Іванни у фіналі. Проте взаємини із цією дівчиною також не мали продовження. Наразі Рожден неодружений і працює над творчістю.