Обговорення навколо проєкту "Холостяк" тривають і після закінчення шоу. Так, у сторіс на особистій сторінці в інстаграмі переможниця десятого сезону повідомила, що розійшлася зі своїм обранцем.

Читайте також "Холостячка": Андрій Рибак розповів правду про стосунки Еллерта та Мішиної

Відомо, що після фіналу "Холостяка" стосунки Даші Ульянової та головного героя, пілота Максима Михайлюка не склалися. Проте незадовго після того, як вони оголосили, що не разом, дівчина розповіла, що перебуває в стосунках з іншим.

Згодом виявилося, що 23-річна Ульянова закрутила роман з чоловіком, який на 20 років старший за неї. Закохані почали зустрічатися в червні 2020 року.

Даша не ділилася деталями особистого життя, за яким після закічення "Холостяка", стежать тисячі глядачів. І хоча вона й розповіла про нового обранця, проте не розсекречувала його.

Про розрив з коханим дівчина повідомила, коли відповідала на запитання підписників. Один із фоловерів запитав, чи є у неї хлопець, адже вона ніколи його не показує. На це Даша відповіла, що хлопця немає.


Даша Ульянова про розрив з хлопцем / Скріншот з інстаграм-сторіс Даші Ульянової

Що відомо про участь Даші Ульянової в "Холостяку"

Гімнастка Даша Ульянова сподобалася головному герою "Холостяка-10" ще на першій вечірці. Під час проєкту глядачі спостерігали за розвитком їхньої історії кохання і у фіналі саме ця дівчина стала обраницею Максима.

На пост-шоу проєкту стало відомо, що стосунки Михайлюка та Ульянової не склалися. Вони розійшлися через 3 тижні після завершення зйомок. Причиною розриву стало зізнання Максима. Чоловік розповів, що на проєкті мав секс з іншою учасницею.