Залишились лічені дні до старту Євробачення-2018, яке відбудеться у Лісабоні. Учасники конкурсу не перестають дивувати прихильників шоу: чеський виконавець Міколаш Йозеф, якому букмекери пророкують третє місце на пісенному конкурсі, отримав серйозну травму спини під час репетиції, а Олександр Рибак створив оригінальні кавери на пісні.

Читайте також: Хто такий MELOVIN: що відомо про учасника Євробачення 2018 від України

Як відомо, сам скрипаль народився у Білорусі, тому переможець Євробачення-2009 записав пісню конкурсанта від цієї держави. Ним став українець Микита Алексеєв, який виступає зі сценічним ім'ям Alekseev. Таким чином конкурсант Євробачення від Норвегії підтримав колегу.

Україна, Білорусь і Норвегія в гармонійному поєднанні. Успіху тобі, брате!
– написав Олександр Рибак.

На записі чути, що пісню виконує Alekseev, однак мелодія пісні дуже приглушена, що дає змогу її по-особливому доповнити за допомогою скрипки. Майстерна гра Олександра Рибака та ритмічна пісня сподобалась понад 35 користувачам мережі, які відзначили талант музиканта.

Читайте також: Євробачення 2018: пісні учасників усіх країн та відео виступів

Зазначимо, що на Євробаченні-2018 Alekseev представить пісню Forever. За словами співака, він обрав саме Білорусь, бо з цією країною Микиту Алексеєва пов'язують особливі стосунки. Зокрема, саме держава-сусід нагородила вокаліста званням "Співак року". Це стало однією з причин, чому Alekseev вирішив представляти на пісенному міжнародному конкурсі не Україну, а Білорусь.

Дивіться відео кліпу Alekseev на пісню Forever:

Нагадаємо, що за результатами Нацвідбору Україну на Євробаченні-2018 представить 21-річний вокаліст MELOVIN. Він вже презентував кліп на конкурсну пісню "Under The Ladder", з якою виступить в Лісабоні. Прихильники зірки мило провели MELOVIN'а на пісенний конкурс в аеропорті "Бориспіль".