Як відомо, пісенний конкурс стартуватиме 8 травня у Лісабоні. Букмекери вже зробили кілька прогнозів щодо результатів Євробачення-2018. Згідно з останніми даними, експерти вважають, що перемогу на конкурсі здобуде яскрава Нетта Барзілай з Ізраїлю. Друге місце посяде представниця Естонії – співачка Еліна Нечаєва, а бронзу отримає Міколаш Йозеф.

Читайте також: MELOVINа серйозно покусав собака: фото

Однак участь одного з претендентів на призові місця Євробачення-2018 залишається під питанням. Міколаш Йозеф травмував спину під час репетиції. Про це співак повідомив на сторінці в Instagram.

Я можу підтвердити, що отримав травму під час репетиції, і ситуація погіршилася через кілька годин. Я навіть не можу ходити,
– розповів Міколаш Йозеф.

Наразі артист перебуває у шпиталі. Медики не коментують стан його здоров'я, а сам Міколаш Йозеф розповідає, що триває діагностика. Попри значну травму чеський співак має намір виступити за будь-яких умов.

"Ми чекаємо відповіді лікарів, зробили знімки, щоб вони підтвердили, що хребет в порядку і виступ не стане ризиком для мого здоров'я. Як я сказав вчора, зроблю це, незважаючи на ні що. Ми так багато працювали в останні місяці, що відмовитися від конкурсу я не зможу", – додав Міколаш Йозеф.


Міколаш Йозеф травмувався під час репетиції


Фаворит Євробачення-2018


Міколаша Йозефа госпіталізували напередодні Євробачення-2018


Конкурсант Євробачення-2018 потрапив у лікарню

Фото – ahaonline.cz.