В інстаграм-профілі з 135-тисячною аудиторією Артур Логай анонсував розіграш на підтримку ЗСУ, де головний приз – особиста зустріч з ним. Переможець "Танців з зірками" та актор серіалу "Моя улюблена Страшко" обіцяє приїхати в будь-яке місто України, яке перебуває під контролем ЗСУ і в якому не точаться активні бойові дії, і пригостити переможця кавою.

Читайте також КилимМен з Kalush Orchestra продає побачення з собою: гроші з аукціону відправлять на ЗСУ

Артур Логай розігрує зустріч з собою

Я приїду до вас, пригощу кавою та солодощами, ми круто поспілкуємось, прогуляємось і тим самим допоможемо закрити нагальні потреби окремих підрозділів ЗСУ, що перебувають на фронті,
– обіцяє Артур Логай.

Його ціль – зібрати 150 тисяч гривень на закупівлю обладнання для підрозділів Збройних Сил України на лінії зіткнення. Участь у розіграші коштує тисячу гривень. Аукціон триватиме щонайменше тиждень – до 6 червня. Якщо ж до того часу Артур Логай не виручить усю суму, він продовжиться.

"Ви можете збільшити свої шанси на перемогу, зробивши більший платіж, кратний 1 000 гривень. Наприклад, якщо переведете 2 000 гривень, тоді ваше ім'я у таблиці розіграшу буде вказано двічі. Якщо переведете 3 000, то тричі", – додає актор.

Переможець "Танців з зірками" вигадав, як бути тим, хто хоче допомогти, але перебуває за кордоном: "Якщо ви знаходитесь за кордоном України, то ви можете подарувати цю зустріч комусь з друзів та близьких".

Артур Логай розігрує зустріч і каву з собою у будь-якому місті України: фото