У проєкті "Танці з зірками" за перемогу боролись три пари: Артур Логай та Анна Кареліна, Костянтин Войтенко і Роксоляна Маланчук та Ольга Харлан і Дмитро Дікусар. Але першість у 2021 році вибороли кіноактор з відомого фільму "Моя улюблена Страшко" Артур Логай та хореограф-постановник Анна Кареліна.

Важливо! "Танці з зірками 2021": переможці проєкту – Артур Логай та Анна Кареліна

"Танці з зірками 2021" 13 випуск: дивіться онлайн – виступ Артура Логая та Анни Кареліної

Пропонуємо дізнатись, яким був творчий шлях партнерки Аліни до проєкту і як вона відзначилась на шоу.

Що відомо про Анну Кареліну

Про життя висхідної зірки української хореографії відомо небагато. Танцюристка Анна народилась у невеликому селищі на Волині – Турійськ. До проєкту жінка викладала хореографію у Київському національному університеті культури і мистецтв. Разом зі своїми підопічними брала участь у багатьох конкурсах. Також Анна обожнює подорожувати і відвідала чимало країн.

Читайте також Артур Логай – переможець шоу "Танці з зірками 2021": біографія актора-тріумфатора

Анна має партнера Олександра, з яким перебуває у шлюбі з 3 липня 2020 року.


Анна Кареліна з чоловіком / Фото з інстаграму жінки

Щодо проєкту, то Кареліна зізнавалась, що одразу відчула, що має зв'язок з Артуром, і що більше інших учасників біля себе не бачить. Те ж саме казав про неї Артур. На початку шоу він познайомив з Анною свою дружину Євгенію, оскільки хотів уникнути на майбутнє ревнощів. Артур розповідав, що завдячує Анні весь свій здобуток на проєкті.

Я обрав Аню й ні на секунду після цього не пошкодував. З кожним тижнем я розумію, що вона одна на мільйон, більше нікому так не пощастило. Моя партнерка дивовижна, добра й чуйна дівчина,
– казав в інтерв'ю 24 каналу Артур Логай.


Анна Кареліна на проєкті "Танці з зірками" / Фото з інстаграму жінки

Не пропустіть "Танці з зірками" 13 випуск: як пройшов грандіозний суперфінал шоу з Логаєм, Харлан та Войтенком