У червні Надя та Михайло підтвердили романтичні стосунки. Тоді на них вилилася хвиля хейту. Тепер Дорофєєва опублікувала спільне фото з коханим і знову нарвалася на критику.

Дивіться також "Пишаюся тобою": Надю Дорофєєву розчулила пісня учасника "Голосу країни", який служить в ЗСУ

Дорофєєву розкритикували хейтери

Артистка опублікувала фото з коханим, однак закрила коментарі. Та підписники висловлюють свої думки щодо стосунків пари під попереднім дописом виконавиці. Частина шанувальників хейтить, звинувачує Надю в руйнуванні сім'ї Михайла та його ексдружини Даші.

  • "Розлучниця! Все, що спадає на думку".
  • "Розлучити сім'ю подруги, це ж так круто. Залишити страждати малих діток. Не в карму".
  • "Розлучниця!"

Як Андрій Задворний підтримав Дорофєєву

У переможця "Холостячки-2" Андрія Задворного не склалися стосунки зі Златою Огнєвіч, однак він не втрачає надії знайти своє кохання. А поки що захоплюється зірковими парами. Андрій зізнався, що раніше серед публічних пар для нього були прикладом Кацуріни та Дорофєєва з Дантесом. Зараз він щиро радіє за Надю та Михайла, зазначає, що життя занадто коротке, щоб проживати його не з тим, з яким хочеш.

Хоч більшість їх хейтить, але вони разом і вони щасливі. А я тішусь, дивлячись на них. Двоє сформованих людей, які окремо є крутими самостійними особистостями. Життя надто коротке, щоб бути не з тим, до кого тебе тягне,
– зазначив Задворний.

Задворний про стосунки Дорофєєвої та Кацуріна / Скриншот інстаграм-сторіс Задворного