Останні 28 років кар'єрою Павла Зіброва займається дружина Марина Володимирівна. На так давно до неї підключилася донька Діана. Схоже, тепер він платить зарплату їм обом.

Читайте також Павло Зібров повторив вірусний танець Венздей: відео, яке розвеселило мережу

Павло Зібров платить доньці зарплату

У неї – сім спеціальностей. Вона і візажистка, і соцмережі веде. Молодець, працює 24 години на добу. Так, як вона віддається батькові та нашій справі, не віддасться ніхто. Вона отримує зарплату у тата. Все по-чесному. А що, вона має працювати за бублик?
– відреагував Павло Зібров.

Артист каже, що саме завдяки Діані за останні 3 – 4 роки змінив репертуар і почав подобатися молоді. "На моїх концертах молодь. 90 відсотків молоді, яка співає всі пісні – "Марина", "День народження", "Хрещатик". Усе вони знають. Звідки? Вам – по 20 – 25 років", – радіє Зібров.

Павло Зібров з донькою Діаною / Фото з інстаграму співака

Співак також хизується, що під час повномасштабної війни донька волонтерить. Він навіть пропонував Діані заснувати свій благодійний фонд.

"Волонтерить зараз, допомагає людям – одному фонду, другому фонду. Я кажу: "Ти вже могла б свій фонд зробити, ти стільки зараз робиш". Серце в неї болить", – каже Павло Зібров.

Цікаво, що Діана Зіброва давно заручена з бізнесменом Андрієм Іщенком, це її перші стосунки. 2020 року пара планувала зіграти весілля, але перенесла через пандемію коронавірусу. Одружитися 2022-го їм завадила вже війна.