Зірка української естради Павло Зібров не раз обурювався позицією Таїсії Повалій та Ані Лорак – називав їх колаборантками й радив забрати не тільки звання народних, а й громадянство. На думку співака, його експодругу просто прикормили в кремлі, адже вона теж частина пропаганди.

Читайте також Не розповідайте казки, – Павло Зібров присоромив Єфросиніну та Полякову за російську мову

Чому росія "підкормлює" Повалій

Дуже вигідно росії у кремлі мати народну артистку України, депутата Верховної Ради України Таїсію Повалій. Тому, я думаю, підкормлювали і підкормлюють її зараз. Вона уже свій вибір зробила, не вирветься звідти,
– переконаний Павло Зібров.

Він вважає, що Таїсію Повалій обробили російські глашатаї, які брешуть, "що все добре в Україні: "Херсону гарно, Краматорську прекрасно, Маріуполю".

До теми Нецивілізовані дикарі, – Павло Зібров про росіян і ставлення до них за кордоном

Зібров пропонує дати Повалій "народну артистку кремля"

Я вже давним-давно сказав, що у Таї Повалій треба забрати звання народної артистки України й дати їй народну артистку кремля. Один президент дає народного артиста, а інший президент може забрати. Не треба ні Верховної Ради, ні більшості ніякої,
– наполягає Павло Зібров.

Нагадаємо, ще в лютому 2021-го, до початку повномасштабного вторгнення, міністр культури Олександр Ткаченко пояснював, що не можна позбавити звання народного артиста України когось одного, наприклад, Філіпа Кіркорова, адже тоді доведеться переглянути державні нагороди й інших митців.

"Складно пояснити, чому в когось забирати, а в когось – ні", – казав Ткаченко за рік до повномасштабної війни.