Канадсько-американська акторка та модель Памела Андерсон дала відверте інтерв'ю виданню Variety. У ньому вона розповіла, що довгий час є веганкою та активісткою руху за етичне ставлення до тварин PETA. Її робота включала зустрічі з високопосадовцями.

Читайте також Ексчоловік Дженніфер Лопес Марк Ентоні одружився з 23-річною моделлю, – ЗМІ

Памела Андерсон згадала зустріч з Путіним

Модель згадала, що у 2016 році поїхала в Росію, щоб зустрітися з чиновниками і вплинути на рішення заборонити ввезення продукції, що виготовляється з тюленів.

"Я була в Кремлі, сиділа з усіма ними за одним столом. Я шаруділа своїми паперами з моїми фотографіями дельфінів і білуг, які отримали переохолодження, і благала через цих людей, які справді могли щось зробити".

Путін був у кімнаті лише один раз, але про все чув. Я отримувала повідомлення від інших людей про те, що він був радий, що я була там — він ніби отримував від мене задоволення,
– зізналась Андерсон.

Памела Андерсон / Фото Variety

Видання вказує, що після цього модель замовкнула на певний час, адже нині обговорювати будь-що, що пов'язане з Росією – не зовсім вдала ідея. Вона додала: "Я не знаю, що зараз правильно казати, тому що це жахливо", – ймовірно, натякнувши на війну.

Памела Андерсон також підмітила, що у 2020 році голосувала за Байдена, та розповіла про свою політику: "Просто продовжуйте підтримувати людей". Раніше вона не висловлювалась щодо війни проти України.

Світові зірки підтримують Україну: останні новини

  • До ініціативи президента Зеленського UNITED24 долучився всесвітньо відомий співак і актор Бред Пейслі. Він підтримуватиме напрям "Відбудова України".
  • Американська акторка Джеймі Лі Кертіс, відома роллю у "Все завжди і водночас" підтримала український народ після ракетного удару по житловому будинку в Дніпрі. Вона опублікувала фото та історії людей.
  • Знаменитий італійський художник TVboy приїхав до України слідом за Бенксі. У Бучі та Ірпені побачили його графіті із закликами про підтримку, перемогу й мир в Україні.