Багаторазовий лауреат Греммі та Academy of Country Music Awards, всесвітньо відомий співак Бред Пейслі долучився до платформи UNITED24. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Читайте також Вікторія Апанасенко віддала крила з розкішного костюма на "Міс Всесвіт" для ЗСУ

Бред Пейслі став амбасадором платформи United24

Володимир Зеленський зустрівся з Бредом Пейслі онлайн. Він поспілкувався з ним відеозв'язком. Президент підкреслив, що важливо залучати якомога більше відомих людей та привертати увагу до теми зруйнованих домівок українців. Бред Пейслі долучився до напряму "Відбудова"

Життя багатьох людей було зруйноване. Зараз ми маємо залучати якомога більше знаменитостей, які привертатимуть увагу до необхідності відновлення домівок українців, що постраждали від війни,
– сказав Зеленський.


Зеленський на зустрічі / Фото ОП

"Я не самотній у своєму бажанні допомогти Україні. Але, як і багато людей в Америці, досі я не знав напевно, як простягнути руку допомоги зі США. Мені дуже пощастило приєднатися до платформи, яка дасть змогу це зробити. Як американець я бачу, які ми схожі, скільки в нас спільних цінностей із відважними українцями, і я зосереджу зусилля на тому, щоб допомогти українським родинам відновити свої оселі та повернутися додому", – відповів артист.


Бред Пейслі на зустрічі / Фото ОП

До міжнародної ініціативи долучилося вже безліч світових знаменитостей. Усі вони популяризуватимуть допомогу Україні та поширюватимуть інформацію про війну. У списку таких зірок:

  • Лієв Шрайбер,
  • Imagine Dragons,
  • Демна Гвасалія,
  • Тімоті Снайдер.