В'ячеслав Дрофа (справжнє ім'я репера OTOY) з теплом пригадав двоюрідного брата-воїна. Довгий час боєць "Азова" вважався безвісти зниклим, згодом стало відомо про його загибель.

Зверніть увагу Українська блогерка цинічно назвала воїнів ЗСУ "м'ясом" і закликала владу до перемовин

OTOY розповів про брата-воїна

Артист зізнається, що Дмитро був для нього прикладом ідеального батька, брата та друга.

Свого батька я батьком назвати не можу… Не було, на кого подивитися як на приклад батька. І ось Дмитро – це найкращий батько. Це найвірніший друг, найрозумніший старший брат для всіх своїх братів. Його турбота про близьких абсолютно безкорислива,
– розповів OTOY.

Виявляється, Дмитро воював із 2015 року, він брав участь у боях за село Широкине на Донеччині, звідки був родом. Уся його родина звідти. Батьки захисника перебували в окупації, коли сталася блокада Маріуполя.

За словами В'ячеслава, брат на якийсь час пішов з війська, потім повернувся.

"Повномасштабне вторгнення застало його в лавах бригади "Азов", де він був від початку. Загинув Дмитро під час прориву на "Азовсталь" 15 квітня 2022 року", – повідомив Дрофа.

Артист також захоплюється батьком Дмитра, бо він виховав у сині почуття патріотизму та прагнення боротися за свободу.

Він продовжував розмовляти в окупації принципово українською мовою. Навіть із окупантами, які приходили до нього та питали: "Це що, форма бійця "Азова"? Він відповідав: "Ти що сліпий, не бачиш? Так" Він досяг якогось такого авторитету, його боялися,
– розповів OTOY.

В'ячеслав Дрофа припускає, що завдяки цьому він потім і зміг вибратися з окупації.

Дивіться інтерв'ю з OTOY: відео

Додамо, що у квітні OTOY випустив трек із присвятою двоюрідному брату Дмитрові Лисеню, який перебував на "Азовсталі" в Маріуполі. Пісня має назву Find my country.

Як OTOY допомагає військовим

  • З перших днів війни артист допомагав гуманітарно – закуповував медичне обладнання для госпіталю та спорядження для військових. Паралельно Дрофа вступив до "Руху Опору" та розпочав навчання.
  • Після зникнення брата В'ячеслав створив фонд Agov і через оборонця "Азовсталі" Богдана Кротевича почав співпрацювати з командуванням полку в Києві.
  • Крім того, саме Дрофа запустив флеш-моб, де закликав гурт Kalush Orchestra заговорити про Маріуполь та "Азовсталь" зі сцени Євробачення в Турині.