Гурт O.Torvald мав оголосити про завершення кар'єри на концерті у Львові. Але за день до важливої події це рішення змінилося.

До теми Трек Тіни Кароль українською та вибуховий хіт з тіктока: 7 найкращих пісень цього тижня

Нова пісня від O.Torvald

За словами фронтмена гурту, за увесь час кар'єри в O.Torvald були й хороші періоди, і не дуже. Складним був останній рік – учасники змінилися, кількість спільного часу зменшилась, тому думка про закриття проєкту з'являлася знову і знову.

Ми не розуміли чи потрібно це все нам, чи потрібна наша творчість людям. Тож я прийняв рішення закрити гурт, і три концерти, які відбулись в жовтні, мали стати останніми. Зі сцени у Львові ми мали сказати, що це був наш останній виступ. Та паразитувати й спекулювати на цій темі до концертів не хотілося…
– висловився Женя Галич.

Лідер гурту зізнався, що концерти в Києві були вирішальними. Слухачі довели, що потребують O.Torvald. Водночас кліп на пісню "Я повернусь" знімався ще тоді, коли музиканти вже прощалися один з одним.

У відео O.Torvald показали архівні ролики гурту, яким вже понад 10 років. Основну частину кліпу знімали на плівку, які спеціально для цього надсилали з Берліну.

O.Torvald – "Я повернусь": дивіться відео онлайн

Шанувальники поділилися своїми враженнями від пісні у коментарях під відеороботою:

  • "Прекрасна пісня! Душевно";
  • "Дякую вам";
  • "Крута пісня, дякую. Продовжуй творити";
  • "Хотів написати що відео дуже ностальгічне, а потім прочитав в описі, що так і було задумано. На щастя, ви ще повернетесь на сцену";
  • "Ваша музика як машина часу – повертає у студентські роки";
  • "Як би скептично не ставились до гурту люди, проте O.Torvald справжній феномен на нашій музичній сцені".