24 Канал зібрав усі новинки за останній тиждень листопада. Це хіт від тіктокерки Кажанни, нова пісня гурту O.Torvald та українська версія пісні Тіни Кароль.

До теми Різдвяний настрій забезпечено: 6 вірусних святкових пісень, які розривають тренди тіктока

Кажанна

Зірка тіктоку та підопічна Jerry Heil випустила вірусний трек "Пазл". У пісні співачка розповідає про внутрішні відчуття, внутрішній конфлікт усередині кожного з нас. У цій ситуації головне – дослуховуватися внутрішнього голосу.

Кажанна – "Пазл": дивіться відео онлайн

Оля Полякова

Співачка вперше виконала цю пісню під час прем'єри свого концерту у березні 2023. Трек високо оцінили музичні критики та шанувальники співачки. У пісні переплітаються теми надії, вічного кохання, сімейного затишку та новорічного дива.

Оля Полякова – "Вишні": дивіться відео онлайн

Нікіта Кісельов

Молодий музикант переклав хіт Тіни Кароль "Полюс притяжения" українською мовою, а співачка дозволила виконувати цю пісню. Так з'явилась україномовна версія "Полюси".

Нікіта Кісельов – "Полюси": дивіться відео онлайн

KARTA SVITU

Автори хіта про пса Патрона запрем'єрили пісню "Батіна тачка". Відеокліп до треку схожий на короткометражний фільм, розповідає містично-комедійну історію про трикутник кохання, де третьою дієвою особою є автомобіль.

KARTA SVITU – "Батіна тачка": дивіться відео онлайн

O.Torvald

Музична кар'єра гурту мала завершитися піснею "Я повернусь". Та рішення змінили за день до того, як артисти мали оголосити про це на концерті у Львові. У відео зібрані архівні відео гурту, яким вже понад 10 років.

O.Torvald – "Я повернусь": дивіться відео онлайн

Oxana Trach

Авторка презентувала ліричний трек "Вдома", основною ідеєю якого є кохання без подвигів. На думку співачки, у сучасному світі не потрібно робити лицарські вчинки, щоб довести силу своїх почуттів. Це перша творча колаборація з лейблом ENKO.

Oxana Trach – "Вдома": дивіться відео онлайн

Джонні Дивний

Після рестарту сольної кар'єри учасник Kalush Orchestra презентував трек, записаний зі своїм наставником у хіп-хопі notnow. Вони створили колаборацію німецькою мовою Rapperisсh punkt, який записували у Берліні під час туру Джонні Дивного.

Джонні Дивний та notnow – Rapperisсh punkt: дивіться відео онлайн

SESTRA

Молодий гурт переклав легендарну пісню Тіни Кароль "Жизнь продолажается" на українську мову. Це нове та унікальне звучання, яке вдалось отримати за допомогою саксофона та нового аранжування. Гурт також зняв чуттєвий кліп на пісню.

SESTRA – "Життя продовжується": дивіться відео онлайн

М'ЯТА та ХАС

Виконавці втретє заспівали разом. Це пісня "Самотня", яка розповідає про складний емоційний стан більшості українців. Артисти висловили вдячність жінкам, які залишаються сильними попри все.

М'ЯТА та ХАС – "Самотня": дивіться відео онлайн