Обговорення стосовно Оскара та нагородження документалки про російського "опозиціонера" "Навальний" не припиняється. Українські зірки теж не стоять осторонь – на подію кіно відреагував Євген Клопотенко.

Дивіться також Єдині підтримали Україну: хто з зірок на Оскарі-2023 з'явився з жовто-блакитними стрічками

Клопотенко відреагував на Оскар-2023

Ресторатор і кулінар був вкрай лаконічним. Він опублікував фотопорівняння бутерброда з ковбасою та хліба з пліснявою. Цими кадрами Євген показав, як кіноакадемія бачить Навального, та як українці насправді бачать Навального.

"Коротко про цьогорічний Оскар. Без цьом", – додав Клопотенко


Клопотенко про Оскар / Фото з інстаграму Клопотенка

Як люди реагують на перемогу фільму "Навальний"

Сценарист Азад Сафаров та інші члени української команди фільму "Будинок зі скалок" подякували українцям за підтримку і зазначили, що попри поразку слід продовжувати боротьбу, а не ображатись та скаржитися. Азад зауважив, що після перемоги "Навального" стала помітною дія російської пропаганди.

Активіст і волонтер Сергій Стерненко наголосив, що Росія повинна розпастися. Він нагадав, як Юлія Навальна після нагородження сказала, що чекає на звільнення чоловіка й самої Росії. Але так "вільна", але далі імперська Росія продовжить жорстокі війни та кровопролиття заради амбіцій.

Михайло Подоляк висловив обурення лицемірством кіноакадемії. Адже організатори відмовлялися згадувати про війну проти України, але демонстрували підтримку внутрішньоросійській політиці.